Najlepšia regenerácia

Chceš aj ty zregenerovať svoje nohy po ťažkom zápase, tréningu , alebo partičke? Nie je problém! Pre najlepšiu regeneráciu nôh využívame moderné lymfodrenážne masážne nohavice REBOOTS. Používajú ich na pravidelnej báze profi športovci ako napr.: Slafkovský, Žampa, Fialkové, Volko a statní.

Stačí len prísť k nám do GYMFORSKILLS na zimnom štadióne v Petržalke a vyskúšať ich na sebe. Objednaj sa na konkrétny čas na tel: 0948 006 243.

Reboots sú inovatívne pneumatické regeneračné nohavice. Sú tvorené 6-12 vzduchovými komorami podľa typu prístroja, ktoré sa v závislosti od zvoleného programu postupne napĺňajú vzduchom a tým vytvárajú posuvnú vzostupnú kompresnú vlnu. Táto celoplošná kompresia pomáha našim nohám vo vysokej miere odstrániť nahromadené odpadové produkty metabolizmu počas športového výkonu, ktoré negatívne ovplyvňujú regeneráciu.

Urýchlenie regenerácie nie je jediným benefitom Reboots. Vplyvom kompresie na unavené svaly znižujeme napätie, bolesť svalov a zvyšujeme mobilitu. Keďže pôsobíme na takmer ½ tela, účinky kompresie sa prejavia nielen na unavených nohách, ale benefituje aj organizmus ako celok.