Cena: 799€ s dph

Reboots one regeneračné nohavice

Reboots One sú inovatívne pneumatické regeneračné nohavice. Sú tvorené ôsmimi vzduchovými komorami, ktoré sa v závislosti od zvoleného programu postupne napĺňajú vzduchom a tým vytvárajú posuvnú vzostupnú kompresnú vlnu. Táto celoplošná kompresia pomáha našim nohám vo vysokej miere odstrániť nahromadené odpadové produkty metabolizmu počas športového výkonu, ktoré negatívne ovplyvňujú regeneráciu. Urýchlenie regenerácie nie je jediným benefitom Reboots. Vplyvom kompresie na unavené svaly znižujeme napätie, bolesť svalov a zvyšujeme mobilitu. Keďže pôsobíme na takmer ½ tela, účinky kompresie sa prejavia nielen na unavených nohách, ale benefituje aj organizmus ako celok.

Youtube
Cena: 899€ s dph

Reboots one pants

Táto novinka Reboots One Pants pracujú rovnako ako Reboots One, s tým rozdielom, že siedma a ôsma komora pokrývajú aj sedacie svaly. Tým dosiahnete maximálny regeneračný efekt na nohy a zadok. K dispozícii je jedna originálna veľkosť nohavíc, ktorá je vhodná pre ľudí s telesnou výškou od 160cm – 190cm.

Youtube
Cena: 1999€ s dph

Reboots one pro

Reboots One Pro sú inovatívne pneumatické regeneračné nohavice. Sú tvorené až dvanástmi vzduchovými komorami, ktoré sa v závislosti od zvoleného programu postupne napĺňajú vzduchom a tým vytvárajú posuvnú vzostupnú kompresnú vlnu. Táto celoplošná kompresia pomáha našim nohám vo vysokej miere odstrániť nahromadené odpadové produkty metabolizmu počas športového výkonu, ktoré negatívne ovplyvňujú regeneráciu. Urýchlenie regenerácie nie je jediným benefitom Reboots. Vplyvom kompresie na unavené svaly znižujeme napätie, bolesť svalov a zvyšujeme mobilitu. Keďže pôsobíme na takmer ½ tela, účinky kompresie sa prejavia nielen na unavených nohách, ale benefituje aj organizmus ako celok. Výhody: Časom dostupná mobilná aplikácia Najvyšší počet komôr…12 Individuálne nastevenie tlaku každej komory 8 masážnych programov Deaktivácia jednotlivých komôr

Youtube
Cena: 899€ s dph

Reboots go

Reboots GO pracujú rovnako ako Reboots ONE, s tým rozdielom, že riadiaca jednotka/kompresor je napájaný na integrovanú batériu a tak je kdekoľvek využiteľný na regeneračnú aplikáciu. Vhodný najmä pri dlhých cestách na preteky, pri etapových závodoch, či pri presunoch bez možnosti využitia Reboots ONE…(64,9% menší 44,4% ľahší 3 hodinová kapacita batérie).

Youtube
Cena: 989€ s dph

Reboots go pants

Táto novinka Reboots Go Pants pracujú rovnako ako Reboots GO, s tým rozdielom, že piata a šiesta komora pokrývajú aj sedacie svaly. Tým dosiahnete maximálny regeneračný efekt na nohy a zadok. K dispozícii je jedna originálna veľkosť nohavíc, ktorá je vhodná pre ľudí s telesnou výškou od 160cm – 190cm.

Youtube
Cena: 89€ s dph

Ruksak reboots

Originálna taška na presúvanie REBOOTS GO a REBOOTS GO PANTS aj s nabíjačkou. Disponuje vnútornou časťou, kde je možné uchytiť kompresor a nohavice, bez toho, aby sa pohli v ruksaku. Predná strana slúži na uskladnenie nabíjačky , prípadne osobných vecí.
2 varianty prenosu 1. Ako ruksak 2. Ako notebook.
Ruksak REBOOTS GO je skvelý doplnok na cestovanie s tvojim prenosným masérom REBOOTS.